Z przyjemnością informujemy, że ponownie możemy liczyć na wsparcie finansowe Wojewody Zachodniopomorskiego w ramach realizacji Programu Wieloletniego Senior+ na lata 2015-2020 oraz  Gminy  Miasto Szczecin.

Dzięki tym środkom możemy zaproponować wielu Seniorom różne formy aktywności  umysłowej i ruchowej.

Już w dniach 20-22.03 2020r wspólnie powitamy Wiosnę w Niechorzu podczas wyjazdu  integracyjnego członków  naszego Klubu nad piękne polskie morze. Relacja zdjęciowa jak zwykle po powrocie.

Zapraszamy także do udziału w naszych warsztatach a aktualny plan zawsze na stronie internetowej.

ZOO PCK 

W związku z realizacją zadań na rzecz osób 60+ , Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie poszukuje animatorów/ instruktorów zajęć z zakresu: nauki języka niemieckiego/ angielskiego, jogi i gimnastyki  zdrowego kręgosłupa, zajęć umuzykalniających oraz kulinarnych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   do dnia 02.03.2020r.

 

 

Zapraszamy wszystkie osoby 60+, samotne i nieaktywne zawodowo do Klubu Seniora „ Senior+”.

Więcej informacji już wkrótce.

 Z przyjemnością informujemy, iż podobnie jak w roku ubiegłym grupa naszych dzielnych i energetycznych Seniorów weżmie udział w VI Ogólnopolskiej Paradzie Seniorów i Pikniku Pokoleniowym w Warszawie.

35  Seniorów, w specjalnie przygotowywanych strojach ma zamiar dobrze się  bawić i godnie reprezentować nasz Klub Senior+  pośród 15 tysięcy Seniorów z całej Polski.

Trzymajcie za nas kciuki a po powrocie zamieścimy parę fotek ze stolicy.

16 maja o godzinie 12.00  w siedzibie naszego Klubu wystąpi w programie „Między mną a Tobą”, popularna aktorka pani Laura Łącz.

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin