Ruszylismy  z Programem  Wieloletnim Senior+ na lata 2015-2020, dzięki temu tworzymy i wyposażamy Klub dla naszych Seniorów.

Już 2018roku Seniorzy będą mogli korzystać z nowoczesnej przestrzeni do spędzania wspólnie czasu, do szerszej aktywizacji oraz do poszerzania swoich zainteresowań.  Prace remontowe póki co trwają w najlepsze!

- a o to co przygotowaliśmy dla Seniorów w listopadzie- serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach i warsztatach.

W związku z realizacją zadania: Utworzenie i wyposażenie Klubu Seniora” w ramach Programu Wieloletniego Senior+ na lata 2015-2020, zapraszamy do współpracy Pracownie Architektoniczne. Więcej informacji w załączniku. Jednocześnie informujemy, że termin składania ofert został przedłużony do 18.09.2017r do godziny 12.00

Wakacje nasi Seniorzy spędzili aktywnie. Umiejętności nabyte na warsztatach fotograficznych mogli wykorzystać podczas naszych wycieczek robiąc fantastyczne zdjęcia. Wszyscy bawiliśmy się dobrze, pogoda i humory tez nam dopisywały. Zaczynamy drugą część naszego projektu i  zapraszamy do udziału w zajęciach. Każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

 

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin