Image1\
 
 

Darkrwi2011Polski Czerwony Krzyż Zachodniopomorski Zarząd Okręgowy w Szczecinie w ramach upowszechniania honorowego krwiodawstwa ogłasza XIV edycję konkursu pod hasłem ”Młodzieżowy Dar Krwi”.
Konkurs jest adresowany do młodzieży w wieku od 18 do 20 lat (pełnoletniej posiadającej dowód osobisty).
Celem konkursu jest pozyskanie krwi oraz zwiększenie udziału młodzieży w szeregach honorowych dawców krwi. Konkurs trwa od 22 listopada 2011 r. do 31 maja 2012 r.
Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy w okresie jego trwania dwukrotnie oddać krew lub osocze i wypełnić kartę konkursową dostępną w każdej placówce służby krwi. Każdy uczestnik, który spełni te warunki weźmie udział w losowaniu nagród – 2 atrakcyjnych rowerów - 1 dla dziewczyny i 1 dla chłopaka.

Krew i osocze można oddawać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, Al. Wojska Polskiego 80 (rejestracja w godz. 7.15-13.00, również w soboty (7.15-12.00) oraz w jego Oddziałach Terenowych w Barlinku, Białogardzie, Drawsku Pom., Goleniowie, Gryficach, Gryfinie, Kołobrzegu, Koszalinie, Stargardzie Szcz., Szczecinku, Świnoujściu.

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin