Image1\
 
 

Do naszego grona przyjaciół dołączyła nowa grupa przedszkolaków "Malinki".

Nasze Seniorki wybrały się do szkoły na przeciwko aby najmłodszym umilić czas czytaniem bajek :)

Dziękujemy za zaproszenie do współpracy. Odliczamy dni do kolejnej wizyty :)

GALERIA

 Festyn „Promocja zdrowego stylu życia na przestrzeni 100 lat" otwarcie wystawy "Historia znana i niezapomniana na przestrzeni 100 lat" oraz podziękowania współpracującym Szkołom

17 października 2018 r. rozpoczęliśmy świętowanie nadchodzącego 100 lecia PCK. Uczestniczyliśmy w Festynie "Promocja zdrowego stylu życia na przestrzeni 100 lat" oraz zwiedzaliśmy wystawę "Historia znana i niezapomniana na przestrzeni 100 lat". Czekały na nas liczne atrakcje w tym m.in szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy, konkurs z nagrodami, bezpłatne porady dietetyka oraz doradztwo w zakresie protetyki słuchu.

GALERIA

9 października 2018 r. wzięliśmy udział w zajęciach wokalnych zorganizowany przez Stargardzkie Centrum Kultury w ramach akcji #Stargard dla Niepodległej. Każdy indywidualnie opowiedział swoją historię i wspólnie śpiewaliśmy Pieśni Patriotyczne.

GALERIA

5 października 2018 r. odwiedziliśmy Przedszkole "Mali Artyści".

Grupa Jeżyków zapewniła nam moc atrakcji.

Współpracują już z nami kilkanaście miesięcy.

Tym razem zaprosili nas na wspólne zajęcia manualne i słodki poczęstunek.

GALERIA

W sobotę 22 września 2018 r. wzięliśmy udział w Dniu Festynowym. Przemaszerowaliśmy w Paradzie Seniorów i zaprezentowaliśmy naszą placówkę :) Dodatkowo były konkursy, fotobudka, tort, dania z grilla i piękne występy.

GALERIA

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin