Image1\
 
 

 

XXV  Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

 

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w dniu 14 listopada 2016 roku etapem szkolnym rozpoczyna się  XXV  edycja  Ogólnopolskiej  Olimpiady  Promocji  Zdrowego  Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża, która przeznaczona jest dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Celem ww. konkursu jest pogłębienie wiedzy uczniów nt. zagrożeń zdrowotnych oraz sposobów  ochrony  zdrowia, kształtowania wśród uczniów postaw i zachowań prozdrowotnych oraz inicjowanie i realizowanie przez młodzież działań promujących zdrowie w środowisku lokalnym.

Serdecznie zapraszamy uczestników wraz z opiekunami do udziału w olimpiadzie.

W załączeniu:

·         Regulamin olimpiady zgodnie z  Uchwałą Nr 255/2014 z dnia 7.10.2014r.;

·         Terminarz poszczególnych etapów olimpiady w Uchwale Nr 111/2016  z dnia 13.09.2016 Zarządu Glównego PCK;

·         Protokół z przebiegu etapu szkolnego olimpiady;

·         Zakres i źródła obowiązującego  materiału podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.                                            

Szkoły przystepujace do olimpiady przesyłają zwrotne potwierdzenie swojego udziału - na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

           

Pytania  na etap szkolnyzostaną Państwu przesłane w formie papierowej drogą e-mailową, możliwe jest również przeprowadzenie etapu szkolnego w wersji elektronicznej.

Prosimy  po zakończeniu  etapu szkolnego o przesłanie wypełnionego protokołu olimpiady do Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie

do dnia 5 grudnia 2016 roku

nae-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Czytaj więcej …….

Strona internetowa: www.olimpiada.pck.pl

 

Regulamin olimpiady

Materiały

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin